Persian IDC

دوره دایومستر

دایومتسر پدی به زبان فارسی PADI Divemaster

عاشق غواصی هستید؟ آیا می خواهید غواصی را با دیگران در سطح کاملاً جدیدی به اشتراک بگذارید؟ دوره PADI Divemaster را طی کنید و کاری را که دوست دارید به عنوان یک غواص حرفه ای انجام دهید. غواصان حرفه ای به دنبال این هستند که الگوی مناسبی باشند زیرا آنها به دنبال راهنمایی وآموزش دیگران هستند و به دیگران انگیزه می دهند.
دوره های PADI Divemaster در پوکت با برنامه های اختصاصی برای هرکاندیدا با توجه به بازه زمانی برای گذراندن دوره متفاوت طراحی شده است. دوره دایومستر ما در پوکت می تواند حداقل در دو هفته  یا حتی چند ماه انجام شود. کاندیداهای شرکت در دوره دایومستر می توانند برنامه سفر و آموزش غواصی خود را که با توجه زمان مناسب  انتخاب کند. ما توصیه می کنیم  درصورت امکان اجازه دهید این دوره در طی یک ماه به اتمام برسد. پس از اتمام این دوره شما میتواند وارد بازار کار غواصی شده به صورت روزانه یا دائمی  در مراکز غواصی که نیازمند غواص راهنما با مدرک معتبر و  شناخته شده PADI هستند استخدام شوید و یا میتوانید وارد دوره ی مربیگری غواصی شوید.

بخش های آموزشی دوره دایومستر

این دوره از 9 بخش توسعه اطلاعات که شامل تئوری غواصی است تشکیل شده است. 
بخش های عملی این دوره شامل: ارزیابی مهارتهای شنا، ارزیابی مهارتهای امداد و نجات، ارزیابی مهارتهای غواصی، کارگاههای آموزش اصول حرفه ای گری و هدایت دیگرغواصان گواهینامه دار، چگونگی آموزش دادن دوره های مقدماتی، اداره کردن مرکز غواصی، ارائه طرح امدادرسانی در مواقع اضطراری، کارگاههای جستجو و بازیابی و غواصی عمیق تشکیل شده است.

شرایط استثنایی این دوره

  • این دوره جریزه پوکت کشور تایلند  و مرکز 5 ستاره مجاز پدی در محیطی بین المللی با امکانات روز دنیا برگزار میگردد و شما از مزایای شغلی و همچنین کسب تجربه کاری  بهره مند می شوید.
  • دوره شما به صورت فارسی و انگلیسی برگزار میگردد و همچنین از جدیدترین کتب روز دنیا به صورت کاغذی و دیجیتال بهرمند میشوید.
  •  قیمت منصفانه دوره و در اختیار گذاشتن تجهیزات کامل غواصی بدون هزینه شارژ
  •  غواصی های نامحدود در حین دوره قطعا کمک به حرفه ای گری و تسط شما میکند.
  • در انتهای دوره شما میتوانید به دلخواه خود کارآموزی رایگان انجام دهید و به تعداد نامحدود غواصی کنید.
  • صبحانه،ناهار و میان وعده ها و... در هنگام غواصی به صورت رایگان سرو میشود.
  • حمایت 24 ساعته و دائمی شما وراهنمایی دراخذ ویزا و بلیط از دیگرمزایاست.

شرایط ورود به این دوره چگونه است و مدت زمان آن چقدر است؟

 برای شرکت در این دوره می بایست حداقل 18 سال سن داشته باشید،همین طور 40 عملیات غواصی را در Logbook خود ثبت نموده باشید و مدرک غواص امداد و نجات(Rescue Diver+EFR) یا مدرک معادل از دیگرسیستم ها را آموزشی داشته باشید.
در نظر داشته باشید از اعتبار فرم سلامت پزشکیPADI شما بیشتر از 24 ماه نباید نگذشته باشد.
مدت زمان این معمولا در حدود 3 الی 4 هفته میباشد.

قیمت دوره و هزینه های جانبی آن

هزینه این دوره 39000 بات تایلند است
 کتب و ابزار کمک آموزشی 10500 بات  جداگانه پرداخت میکنید.این کتب و ابزار کمک آموزشی برای گسترش اطلاعات شما بسیار مفید و لازمه ی دوره شما است.

نکته: از انجا که بعد از اتمام موفقیت آمیز این دوره شما جزو اعضای سازمان پدی خواهید شد، هزینه صدور مدرک باید توسط خودتان و معادل نرخ روز به حساب پدی واریز شود.

دوره کار آموزی غواصی چه مزایایی برای شما دارد؟

در این دوره شما فرصت آن را خواهید داشت تا راهکارهای حرفه‌ای/تجاری غواصی و نکات فنی/تخصصی این رشته را با استانداردهای بین‌المللی آن آموخته و در کنار یکی از مربیان PADI نحوه آموزش دوره‌های مختلف غواصی را از نزدیک مشاهده و نحوه سرویس‌دهی به مشتریان را فرا بگیرید. همچنین موارد تئوری که اصول بنیادین علم غواصی  است را نیز در این دنیای واقعی  به کار میبرید! همین طور مطالب تدریس شده شما را برای ورود به دنیای مربیگری غواصی و شرکت در دوره‌های آموزش مربی غواصی آماده می‌سازد.
فراموش نکنید ! تنها ضامن موفقیت شما در دوره های مربی گری غواصی ،کیفیت و روش آموزش شما در دوره دایومستری است.

در تماس باشید

info@persianidc.com

0066639326806

شماره ۱۶۹/۳۰, خیابان سانسابای, منطقه پاتونگ, جزیره پوکت, تایلند, کد پستی ۸۳۱۵۰

project aware
Padi Logo